«ВАЛЕНТИНА»

ТИП:          КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:   УКРАЇНА
МІСТО:     БРЮХОВИЧІ (ЛЬВІВ)
АДРЕСА:  ВУЛ. ЯСНА 7
«Валентина» – це затишний готель, який пропонує повний комплекс конференц-послуг, бенкетне та фуршетне обслуговування, комфортабельне проживання для організаторів та учасників будь-якого заходу. Тут панує надзвичайна атмосфера домашнього спокою.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
Для ділових та активних людей, які бажають попрацювати подалі від шуму великого міста найкращим варіантом стане конференц зал готелю «Валентина» у Брюховичах. Який вільно вміщає до 80 осіб, залежно від того, як організовано посадочні місця. Для полегшення проведення ділових зустрічей, нарад, презентацій пропонують сучасну техніку та бізнес-послуги. По усій території готелю є безкоштовний, безпровідний інтернет – це безперечно полегшує та покращує роботу. Інтер’єр конференц зали надзвичайно затишний, виконаний у теплих тонах. Його прекрасно доповнюють комфортабельні меблі. Організовуючи бізнес-зустріч, Ви можете не хвилюватися і про розваги для своїх партнерів чи гостей. Різноманітні види парних та саун, активні та розвиваючі ігри, масаж прекрасно пробудять тіло та надихнуть до нових звершень.

ХАРЧУВАННЯ:
Частуватимуть тут стравами української національної кухні. У готелі діє затишний ресторан та невеличкий бар. Тут кожен знайде те, що йому до вподоби.

РОЗТАШУВАННЯ:
 Готель «Валентина» – ідеальне місце для тих, хто полюбляє нескінченні парки та прогулянки на свіжому повітрі. Тут легко віднайти гармонію з природою, попрацювати в тишині та просто гарно провести час. Розташувався готель неподалік обласного міста Львів у Брюховичах по вулиці Ясна 7.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
У готелі «Валентина» пропонується розміщення у 38х номерах, де можуть вільно розміститися 60-80 осіб. Готель пропонує Вам затишні одно – і двомісні номери, номери класу “Напівлюкс” та “Люкс”. У кожному номері готелю «Валентина» знаходиться: телефон, супутникове TV, система кондиціонування, холодильники.