«ТРИ СИНИ ТА ДОНЬКА 5*»

 

ТИП:         Конференц-зал

КРАЇНА: УКРАЇНА

МІСТО:    СХІДНИЦЯ

АДРЕС:     ВУЛ. І. Котляревського 109

 

       

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:

В готельному комплексі «Три Сини та Донька» 5* зручно не лише відпочивати, але й працювати. Окрім чималої кількості оздоровчих процедур та розважальних закладів, в готелі є також сучасний та просторий конференц-зал.

Готельний комплекс дарує своїм гостям можливість користуватися конференц-залом для проведення презентацій, конференцій, семінарів та тренінгів. Сучасне IT-обладнання дозволяє організовувати їх на вищому рівні.

Ви можете скористатись конференц-залом в робочих цілях, не перериваючи свого відпочинку в готелі. Його вражаючі розміри, наявність 97 зручних м’яких крісел та великого екрану дають можливість комфортно проводити конференції та робочі зустрічі.

Конференц-зал можна замовити для проведення конференції чи будь-яких інших робочих потреб, повідомивши про це попередньо адміністратора готелю та узгодивши з ним усі деталі.

ХАРЧУВАННЯ:

Широка шведська лінія меню дає можливість обрати для себе ту їжу, яку Ви полюбляєте, а майстерність наших кухарів помножена на любов, з якою вони готують, робить її ще кориснішою для Вас.

Ви зможете обрати для себе найоптимальніше місце для харчування. Ресторан «Лазурит» здивує Вас великим вибором смачних страв. А завдяки настінному панно з моху та живих рослин, створеному італійськими флористами, та високому скляному купольному даху, Ви відчуєте себе наче під відкритим небом серед прекрасної карпатської природи.

РОЗТАШУВАННЯ:
В Карпатах, поміж гірськими схилами, мальовничо розкинулось курортне селище Східниця. Воно містить унікальне поєднання неймовірно красивої гірської природи, кришталево чистого повітря та цілющих мінеральних джерел.

Саме тут, поміж величними лісами, де найкраще відчувається неповторність та сила карпатської природи, знаходиться готельний комплекс «Три Сини та Донька 5*». Він гостинно запрошує до себе всіх, хто бажає відпочити від шуму та метушні міста та зарядитись чистою енергією гірської природи.

 

 

НОМЕРНИЙ ФОНД:

Проживання в готелі «Три Сини Та Донька» неодмінно подарує Вам море позитивних вражень. Вже з порогу Ви відчуєте, що таке комфорт, затишок та щира турбота. Персонал готелю подбає про все, що необхідно для повноцінного відпочинку, а Вам залишиться лише насолоджуватись перебуванням в готелі, наповнюючись міцним карпатським здоров’ям та даруючи собі заряд чудового настрою.

Кожен номер обладнаний всім необхідним, для повноцінного проживання та відпочинку. Окрім важливих та потрібних речей, Ви знайдете тут те, чого очима не побачите, однак неодмінно відчуєте серцем. Це особлива атмосфера затишку та любові, яка огорне Вас своїм теплом та змусить весь світ зачекати, поки Ви відпочиватимете і набиратиметесь сили.