«ШПАЦЕР»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:   
ЛЬВІВ (БРЮХОВИЧІ)
АДРЕСА: 
ВУЛ. ІВАСЮКА 4

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Вашої уваги вишуканий зал у бароковому стилі, інтер’єр якого виконаний у теплих тонах у поєднанні з природними текстурами дерева та каменю. Зала вільно вміщає до 150 осіб та підходить для проведення бенкетів, фуршетів, семінарів, нарад, презентацій, ділових зустрічей тощо. Приміщення оснащене усім необхідним конференц-обладнанням та сучасною технікою, яка покращить Вашу працю та спростить проведення Вашого заходу.

ХАРЧУВАННЯ:
Найсмачніші страви, закуски та вишукані напої будуть при нагоді на будь-якому заході. Для коротких бізнес-зустрічей Вам запропонують чашку ароматної кави прямо із старовинних львівських копалень.
Для більш тривалого заходу перекус можна організувати у ресторані готель «Шпацер», де вишукування баварської кухні в поєднанні з українською і європейською класикою захоплюють навіть найвибагливіших гостей.

РОЗТАШУВАННЯ:
На околиці  міста Львова, у Брюховичах, в рекреаційній зоні соснових лісів, де так приємно вдихати свіже повітря, розміщений готельно-ресторанний комплекс «Шпацер».

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Зупинитися у готелі «Шпацер» пропонують у одно та двомісних номерах. Кожен номер готелю особливий, адже він підкреслює усю вишуканість готелю та яскраво виражає сучасність і комфортність за міжнародними зразками.
У кожному номері є усе для комфортабельного розташування. Спокійна атмосфера створює домашній затишок для кожного гостя інивідуально.