«ШКОЛА РОЗВИТКУ SPE»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:    ЛЬВІВ
АДРЕСА:  ВУЛ. ШПИТАЛЬНА 9

«Школа розвитку SPE» – це ідеальна атмосфера для навчання, культурного відпочинку,  розвитку, самоудосконалення на вигідних умовах співпраці.


КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
          «Школа розвитку SPE» пропонує професійну організацію тренінгів, семінарів, корпоративних та інших заходів будь-якого масштабу та рівня. Для цього облаштовані два конференц зали сучасним обладнанням передових технології 21 століття.
Інтер’єр обидвох залів стриманий та виконаний у теплих тонах. Це сприяє повному відчуженню від буддених турбот та надихає на цілковите поглиблення у роботу. Меблі, також, підкреслюють стриманість та просторовість. І є надзвичайно комфортабельними. Тут створено усе для плідної праці, для того, щоб зручно вмостившись Ваші гості змогли насолоджуватися розмовами та сприймати усю цікавість інформації, яка подається.
Для організаторів заходу (семінару, тренінгу, презентації, конференції тощо) є також надзвичайно вигідні зали від школи розвитку. Адже це економить і час, і гроші. Так як тут пропонується допомога у організації. За Вашим бажанням розміщують посадочні місця та розставляють обладнання, яке пригодиться під час проведення заходу. Оплачується оренда погодинно. Ціна є дуже низькою, і зовсім не притаманною для міста-мегаполіса Львова.
Великий зал має 65 кв. м. та вільно вміщає понад 30 осіб. Більш затишним є малий зал на 15 осіб, і займає 25 кв. м. Ці зали функціонують як окремо, так і разом – це також залежить лише від бажання організатора.

Особливості залів:

 • Два зали функціонують паралельно, або разом
 • Розстановка крісел відповідно до побажань організаторів
 • Гарна звукоізоляція приміщення
 • Є кондиціонер
 • Зручне розташування близько до центру (поруч з Магнусом)

  Інші особливості:

 • Швидкий інтернет, wi-fi
 • Розвиткова бібліотека
 • Проектор (за додаткову оплату)
 • Можливі послуги окремого адміністратора для Вашої події


ХАРЧУВАННЯ:
Під час організації різноманітних заходів можлива перерва на ароматну каву. Більш ситний перекус у залі не передбачено, але поруч знаходяться різноманітні заклади харчування – на будь-який стиль та смак.
РОЗТАШУВАННЯ:
Майже у самому центрі великого міста Львів, по вулиці Шпитальній 9 розташувалась сучасна «Школа розвитку SPE», щоб спростити для Вас легкість організацій заходів бізнесового та товариського кола за надзвичайно доступними цінами.