«RAMADA LVIV»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:   
ЛЬВІВ (C. ЗИМНА ВОДА)
АДРЕСА:
ВУЛ. ЯВОРІВСЬКА 2А

«Ramada Lviv» – це новий готель з комфортабельними номерами, вишуканим рестораном та сучасними конференц залами.
«Ramada Lviv» входить в мережу «Ramada Worldwide Inc.» і «Wyndham Hotel Group». Ця мережа нараховує більше ніж сім тисяч готелей у 65 країнах світу, тому тут знають що таке комфорт за міжнародними стандартами.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Ваших послуг два надзвичайно комфортні конференц зали. Кожен зал – це окремий технічний вимір оснащений усім необхідним: мультимедійні дошки, планшети, ноутбуки, проектор для слайдів та медіа, радіо-устаткування. Для проведення конференцій чи інших заходів з великою кількістю відвідувачів ідеально підходить зал на 200 осіб, можна скористатися радіо-мікрофонами та звуко-підсилюючою технікою. Для заходів меншого масштабу: тренінгів, міні-презентацій, нарад тощо радимо обрати зал, який розрахований на 50 персон. Лише тут, у готелі «Ramada Lviv», можна з легкістю долати межі простору та часу, адже тут швидкість та якість інтернету необмежена. Це дає змогу проводити онлайн переговори з іноземними партнерами будь-якого куточку світу.

ХАРЧУВАННЯ:
Почастувати гостей тут пропонують у ресторані готелю. Розроблено меню європейських та українських страв. Уся їжа органічна та надзвичайно вишукана. Кожне блюдо має свою родзинку, яка не зрівняється ні з чим іншим.
Для невеличких перекусів передбачено міні-бар з широким вибором закусок та багатою картою напоїв.

РОЗТАШУВАННЯ:
Ідеальним є і місце розташування. У затишному селищі Зимна Вода на околиці міста Львів розмістився готель «Ramada Lviv», щоб дарувати Вам затишок та комфортність.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Для комфортабельного розміщення після важкого трудового дня 103 номери різного класу. Кожен номер у стильному дизайні з анти алергенними ліжками та італійськими меблями. Передбачені номери і для людей з обмеженими можливостями.