Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"

Зареєструвавшись, я згоден(на) з умовами та політикою конфіденційності

Вже зареєстровані?

Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"

Немає акаунту?

Про нас

«365 TOUR»

24 години на добу, 365 днів на рік ми працюємо, щоб втілити усі Ваші побажання. Для нас інтереси гостей понад усе. Обравши нас – Ви забезпечуєте собі безтурботний відпочинок, комфортний переліт та переїзд, найшвидшу в Україні систему бронювання, професійну візову підтримку та просто море позитивних емоцій. Молода, комунікативна, енергійна компанія «365 TOUR» заручившись великим багажем знань, налагодженим працьовитим колективом професіоналів – вийшла на ринок, щоб стати першою, найкращою та показати новий рівень у сфері туристичної індустрії.

Основні принципи компанії:

  • бажання гостя понад усе;
  • втілення нових ідей у життя, Ваша ідея – наші зусилля;
  • пропонуємо послуги лише високої якості за міжнародними стандартами;
  • постійне удосконалення професійних навичок та сервісу обслуговування;
  • гарантування якості, надійності, зручності та анонімності;
  • ми цінуємо кожного з Вас.

Ми зробимо все для Вас, і все за Вас.

СИСТЕМА БРОНЮВАННЯ

В даний час ми спостерігаємо бурхливий розвиток інформаційних технологій і програмних засобів у сфері готельного та туристичного бізнесу. Тому туристична компанія «365 TOUR» не стоїть осторонь сучасносності, а використовує усі провідні технології  для зручності наших гостей. Провідна система бронювання не лише підвищує ефективність діяльності нашої компанії, але й економить час та гроші кожного нашого гостя. Це дозволяє створити комфортну організацію відпочинку самостійно, або з нашою допомогою. Ми пропонуємо Вам підібрати тур в режимі реального часу, не виходячи з дому. Наші працівники допоможуть обрати те, що Вам до душі. Завдяки сучасній системі бронювання незалежно від Ваших фінансових можливостей, Ви маєте можливість обрати індивідуальний та найбільш вигідний відпочинок у будь-якому куточку України . Організація відпочинку – це просто, якщо Ви з компанією «365 TOUR». Ми гарантуємо Вам незабутні враження!

ВІЗОВА ПІДТРИМКА

Наш світ цікавий та унікальний. Кожна країна – це окрема унікальна та індивідуальна частинка світу, яку, на жаль, пізнати досить складно. Адже для того щоб підкорити терени іноземної країни потрібна віза. Самостійно  Ви витратите масу сил і часу. Є ймовірність, що у Вас пропаде бажання навіть до найменшої подорожі. Тому «365 TOUR» зробить усе за Вас. Найперше слово у нашій діяльності: наша професійність – Ваша довіра. Наші фахівці допоможуть Вам у оформленні всіх необхідних паперів для візи яка підійде меті Вашої подорожі. Ви не лише позбавляєтесь зайвих клопотів, але й збільшите свої шанси її успішного рішення. Компанія «365 TOUR» стирає кордони Європи для Вас, дозволяє не лише комфортно подорожувати, а й  наповнити своє життя позитивними емоціями, враженнями та різноманітними барвами безтурботного відпочинку.

БРОНЮВАННЯ  ТА  ПРОДАЖ  КВИТКІВ

Нова послуга, що надається компанією «365 TOUR» – це електронний авіаквиток. Замовлення авіаквитків онлайн є дуже зручною та простою альтернативою очікуванню в чергах за звичайними квитками. Це не просто перевага, це вимога часу. Він містить в собі усі функції звичайного паперового квитка – може бути повернений або замінений. Окрім того, квиток може бути заброньованим у будь-який момент, аж до моменту вильоту, що істотно економить Ваш час. Адже у сучасному світі час – це гроші. Наша туристична компанія  дбає про Ваш комфорт. Продаж та бронювання авіаквитків здійснюють виключно  кваліфіковані співробітники, які завжди раді Вам підказати і допомогти.
Провідні сучасні технології та висока кваліфікація фахівців «365 TOUR» гарантують Вам найкращі рішення по бронюванню авіа перельотів. В офісі компанії встановлені такі новітні автоматизовані системи бронювання, як: AMADEUS та GALILEO. У Вас є можливість оплатити авіаквиток карткою або придбати у нас в офісі. Ми уклали прямі агентські договори з багатьма міжнародними авіакомпаніями і з національними перевізниками України, що надали доступ до баз даних більш ніж 600 міжнародних і українських перевізників .Це неабияка перевага для наших гостей, адже подорожі стали ще доступнішими. Авіаквитки за найвигіднішими цінами та найкращі пропозиції авіаперевізників завжди до уваги гостей компанії «365 TOUR».

ВНУТРІШНІЙ ТУРИЗМ

В світі туризм здійснюється в різних формах, що і створює необхідність його класифікувати. Критеріями класифікації туризму може бути мета подорожі, спосіб пересування, місця розміщення. Залежно від напряму туристичного маршруту туризм буває міжнародний і внутрішній. Внутрішній туризм – це подорож всередині своєї країни, не виїжджаючи за її межі. Внутрішній туризм займає провідні місця, оскільки туристи в першу чергу прагнуть вивчити свою країну, а вже після цього знайомитися з культурою і історією інших країн.Останнім часом багато українців захопились саме таким видом туризму, адже він досить бюджетний і неймовірно цікавий. Позаяк, наша країна невимовно красива і загадкова. Адже хіба можна не захоплюватися м’яким кліматом, чаруючими пейзажами гірських вершин, кришталево-чистими водами озер, неймовірною кількістю історичних і культурних споруд, замків, палаців, розкиданих по всій території України, де майже кожен куточок нашої країни зберігає свою унікальну історію.
Наша туристична компанія забезпечує бронювання готелів по усій території України. Ми уклали прямі договори з великою кількістю готелів, а ще застосовуємо систему пошуку потрібного варіанту для Вас. Допоможемо обрати найбільш оптимальний варіант і поринути у світ пригод і подорожей разом з «365 TOUR». Організовуємо трансфери в Одесі, Києві, Львові і по усій Україні за схемою (готель-аеропорт-готель) на транспорті різних категорій (економ, економ+, бізнес, люкс), а також різної місткості (від легкових автомобілів на 1-4 людини до автобусів на 72 людини).Отож, Ви маєте змогу обрати траспорт собі до вподоби. Гарантуємо накращі ціни. Наявна оренда транспорту по усій території України: (з водієм і без), транспорт різної категорії (економ, економ+, бізнес, люкс), а також транспорт різної місткості (від легкових автомобілів на 1-4 людини до автобусів на 72 людини). Ми пропонуємо накращі ціни. Організовуємо екскурсійне обслуговування. Охоплюючи абсолютно усі регіони України, ми пропонуємо екскурсійне обслуговування на різну кількість туристів (від 1 до 72), надаємо великий вибір екскурсій
популярні, ексклюзивні, екскурсії в музеї, тематичні екскурсії, екскурсії для дорослих і дітей,  екскурсії на усіх мовах світу з можливістю скласти будь-яку програму за Вашим бажанням.
В нас готові туристичні програми і маршрути по Україні: круїзи річкові, круїзи морські, історичні тури, тури по регіонах, популярні і незвичні еко- і етнотуризм, тури на військову тематику, тури для особливих VIP -клієнтів, сімейний і молодіжний відпочинок, тури для визначних подій, тури на Новий рік, Різдво та інші свята і багато інших цікавинок. Запрошуємо долучитись і Вас.

ДІЛОВИЙ ТУРИЗМ

Займаючись бізнесом – потрібно бути 24 години з головою в роботі, це означає, що зовсім немає часу на організацію ділових поїздок, які є невід’ємною складовою успішного бізнесу. Але від тепер це не проблема! «365 TOUR» зробить усе за Вас! Ви повинні лише нам зателефонувати та назвати час, дату, місце та кількість членів конференції чи ділової зустрічі. Ми надаємо повний комплекс послуг з організації бізнес-турів в будь-який куточок світу. Діловий туризм – це не лише годинні наради та конференції, – це прекрасна можливість побачити нову країну, місцевісць та відкрити широкі горизонти для свого бізнесу, відвідати знамениті виставки та семінари. Обравши нашу компанію для тур-поїздки, Ви поєднуєте корисне з приємним. В той час, як ви шукаєте нові можливості розвитку Вашого бізнесу – ми підбираємо для Вас комфортне проживання у готелях, сучасні, облаштовані усім необхідним конференц-зали, шукаємо найкоротше стикування авіа та авто-рейсів, складаємо програму згідно з якою розважатиметесь Ви та Ваші бізнес-партнери. Ми створюємо усі умови та прислухаємось до усіх Ваших побажань. Для Вашої зручності і згідно Вашого запиту усі послуги можуть бути організовані як найшвидше і відправлені Вам електронною поштою, де б Ви не знаходилися. Організація ділових поїздок з «365 TOUR» додасть динаміки Вашому бізнесу і дозволить зосередитися виключно на роботі. Будемо раді долучитись до Вашої поїздки і стати корисними саме для Вас!