«НАВАРІЯ НОВА»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:   
ЛЬВІВ (Пустомитівський район)
АДРЕСА: 
с. НАВАРІЯ

«Наварія Нова» – це найкращий вибір для мандрівників та бізнесменів, для тих, хто цінує вишуканість та особливий комфорт у всьому.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
       У приміщенні готелю «Наварія Нова» на першому поверсі розташований сучасний та комфортабельний конференц зал. Зали світлий та просторий, відзначається якісними меблями та освітленням.
В залежності від побажань можливі різні варіанти посадки гостей. Більшість обирає розсадку за круглим столом, тоді усі учасники наради мають можливість спілкуватися без перешкод, не втрачаючи здорового контакту. Зал оснащений сучасним обладнанням, системою кондиціонування та безкоштовним, безпровідним інтернетом, без якого не можливе життя сучасної людини.
Конференц зал ідеально підходить для тренінгів, семінарів, нарад, бізнес-зустрічей та презентацій. Площа його складає 42 м2 та розрахований він на 25 осіб. Зал обігрівається та має систему вентиляції повітря.
Великий вибір серед технічного обладнання: фліпчарти, мультимедійні екрани та дошки, телевізори, відео- та аудіо- відтворювачі та багато іншого.
У ціну входить забезпечення учасників мінеральною водою та канцелярським приладдям (блокнотами, ручками).
При бронюванню залу на цілий день діє знижка.

ХАРЧУВАННЯ:
Для кави-брейк пропонуємо розроблені пропозиції почастунків в ресторані «Наварія Нова», де Ви зустрінете поєднання розкоші та бездоганного обслуговування. «Наварія Нова» – ресторан вишуканості та елегантності.
А Кава, чай, канапки та різного роду тістечка — хороший стимулятор розумової активності для учасників Вашого заходу!

РОЗТАШУВАННЯ:
Неподалік від могутнього міста Львів, у затишному Пустомитівському районі розташувався розважальний комплекс «Наварія Нова».

НОМЕРНИЙ ФОНД:

                                                      «Стандартний Номер»

 

Однокімнатні номери площею 15 кв.м. У номері: двоспальне ліжко, душ, кондиціонер, телевідеосістема, телефон, міні-бар, косметика, халати, рушники.

                                                      «Покращений Номер»

 

Однокімнатні номери площею 23 кв.м. У номері: двоспальне ліжко, ванна, кондиціонер, телевідеосістема, телефон, міні-бар, косметика, халати, рушники.

 

 

                                                      «Номер Напівлюкс»

 

Однокімнатні номери площею 32 кв.м. У номері: двоспальне ліжко, душ, ванна з гідромасажем, кондиціонер, телевідеосістема, телефон, міні-бар, косметика, халати, рушники, балкон.

                                                          «Номер Люкс»

 

Двокімнатні номери площею 55 кв.м. У номері: двоспальне ліжко, душ, ванна, джакузі, кондиціонер, телевідеосістема, телефон, міні-бар, косметика, халати, рушники.

 

 

                                                     «Номер Суперлюкс»

 

Двокімнатні номери площею 44 кв.м. У номері: двоспальне ліжко, душ, ванна, джакузі 10 кв.м., кондиціонери, телевідеосістема, телефони, міні-бар, косметика, халати, рушники.