«Надія»
Тип:        Конференц-зал
Країна:   Україна
Місто:     м. Івано-Франківськ
Адреса:   вул. Незалежності, 40

Готель «Надія» – це прекрасне місце для відпочинку з елегантними комфортабельними номерами, вишуканим рестораном та банкетними залами, надсучасними конференц-залами та найпривітнішим обслуговуванням.
Готель “Надія” – найкращий тризірковий бізнес-готель Східної Європи за результатами міжнародної премії International Hospitality Awards 2016, а це неодмінно є нашою перевагою,адже ми знаємо усе про комфорт згідно з міжнародними стандартами. Радо запрошуємо саме Вас відвідати готель «Надія».

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Ваших послуг ми пропонуємо п’ять конференц-залів з надсучасним обладнанням. Кожен конференц-зал є окремим виміром,що обладнаний усім необхідним устаткуванням для проведення форумів, тренінгів,конференцій, нарад, зборів та семінарів. Ми пропонуємо Вам всю необхідну технічну підтримку, опалення,фільтрацію повітря, сучасну систему кондиціонування , безкоштовний Wi-Fi , проектори для слайдів та схем (підключення можливе завдяки Wi-Fi, HDMI, VGA),екрани,ноутбуки, фліп-чарт, різноманітні стаціонарні та радіо мікрофони. Для проведення масштабних заходів з достатньо великою кількістю людей ми можемо запропонувати зал на 300 осіб, який оформлений в етно-стилі. Там Ви також зможете скористатись мікрофонами та звукопідсилюючою технікою. Для заходів з меншою кількістю учасників: міні-презентацій,тренінгів,нарад радимо обрати зали,які розраховані на 100 осіб. Якщо ж Ви бажаєте побути у вузькому колі колег чи знайомих,пропонуємо не менш затишний зал на 35 осіб. Лише у готелі «Надія» можна втратити лік часу,адже приємна атмосфера та швидкість і якість інтернету – необмежені. Це дає змогу проводити перемовини та онлайн-включення з будь-яким куточком світу.

ХАРЧУВАННЯ:
Почастувати гостей з радістю запрошує тутешній ресторан «Надія». У меню Ви можете обрати смаколики як української,так і європейської кухні. Уся їжа,що представлена у меню органічна,неймовірно смачна,вишукана та приготована з любов’ю для Вас. Кожна страва обов’язково запам’ятається своїм неповторним смаком. У нс також діє гнучка система знижок на харчування. Для перекусів та ланчів передбачено міні-бар з широким вибором закусок та напоїв. А також наявне меню для «перерв на каву». Це не залишить Вас байдужим. Також Ви можете обрати один із залів ресторану «Надія» для проведення незабутніх свят: весілля,хрестин,днів народжень.

РОЗТАШУВАННЯ:
Готель «Надія» має відмінну локацію,адже саме цей готель розташований в центрі історичного міста Івано-Франківськ, біля пам’ятника Іванові Франку та музично-драматичного театру, звідки можна з легкістю дістатись до будь-якого куточку міста. Наш готель покликаний дарувати гостям затишок, комфорт та спокій.

 

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Для відпочинку після важкого робочого дня ми пропонуємо Вам 244 номери (388 місць) з безкоштовним Wi-Fi та сніданком за лінією шведського столу. Наявні одно-, двомісні стандартні номери, люкси та напівлюкси. Якщо подорожуєте сім’єю з дітьми – не біда! Для Вас наявні дуже зручні номери сімейного типу. Якщо ж Ви ділова людина та приїхали у відрядження, то тут знайдете всі необхідні умови для плідної праці: сучасний бізнес-центр з усім необхідним обладнанням, оренду автівок, безкоштовну стоянку для автомобілів та послуги перекладачів. Також у нас передбачені номери для людей з обмеженими можливостями. Вас зустрінуть привітні та охайні працівники і допоможуть Вам поселитись. Ми працюємо для Вашого комфорту та посмішки. Раді будемо бачити Вас у готелі «Надія».