«МІРАЖ»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:   
ЛЬВІВ (СУДОВА ВИШНЯ)
АДРЕСА: 
ВУЛ. ЗАГОРОДИ 205 В

”Міраж” –  мелодія Вашого комфорту та затишку, яка задовольнить потреби найвибагливіших гостей і залишить відчуття, ніби Ви побували в центрі Європи.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
       До Ваших послуг три банкетні зали з кондиціонерами, чудовою акустикою, гарним освітленням. Зали виконані в різних стилях й розраховані на 100, 250 і 300 осіб.
Для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, презентацій, корпоративів обладнано два конференц-зали на 50 та 200 осіб. Лише Ви обираєте посадочне місце розташування Ваших гостей.
Обидва зали оснащені необхідим сучасним обладнанням та комфортабельними меблями для зручного розміщення.

Обладнання:
екрани,
мультимедійні дошки,
звукова апаратура та підсилювачі,
кондиціонери,
доступ до Wi-Fi інтернету.

ХАРЧУВАННЯ:
Українська кухня – це родзинка закладу «Міраж». Дбайливий персонал організує смачний перекус для Ваших гостей під час перерви. Офіціанти допоможуть не розгубитися в широкому виборі меню, а майстри кулінарної справи не перестають дивувати гостей своїм талантом

РОЗТАШУВАННЯ:
Знаходиться неподалік Львова на міжнародній трасі Львів–Шегині–Медика.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
До Ваших послуг – 70 сучасних номерів, всіх категорій, оснащених сучасними плазмовими телевізорами чудової якості з підключенням до супутникового телебачення, а також цілодобовий телефонний зв’язок з баром та рецепцією. Затишне робоче місце, чудовий вид з вікна вашого номера, спокійна атмосфера – необхідні складники не тільки для роботи, але і для відпочинку та сну. В ціну номера входить сніданок, відпочинок у басейні і Козацькому селі.  Персонал готелю завжди допоможе у виборі номера, враховуючи Ваші побажання.