«МОЛДОВА»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:   
ЛЬВІВ
АДРЕСА: 
ВУЛ. ГОРОДИЩЕ 12

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
Сучасний санаторій «Молдова» обладнав затишний конференц-зал, для тих, хто навіть на відпочинку не має права забувати про роботу. Конференц-зал санаторію облаштований усім необхідним для проведення презентації, бізнес-зустрічей та різноманітних заходів ділового спрямування.
Уважний персонал готелю допоможе у створенні будь-якого заходу. Мікрофони, звукові підсилювачі, проектори та сучасна система освітлення лише спростять Вашу роботу і додадуть затишку Вашій діловій зустрічі.

ХАРЧУВАННЯ:
Харчування в санаторії «Молдова» здійснюється в трьох обідніх залах на 350 місць. Особлива увага звертається на дієтичне харчування з розмаїттям страв молдавської та української кухонь, що відповідає 15 видам лікувальних дієт. У комерційному залі дієтичного харчування вам запропонують десертний шведський стіл.

РОЗТАШУВАННЯ:
Санаторій “Молдова” знаходиться в тихій зеленій частині Трускавця біля курортного парку та озера. Поряд розташовані санаторії “Південний“, санаторій “Батьківщина” і курортний комплекс “Ріксос-Прикарпаття“.


НОМЕРНИЙ ФОНД:
Санаторій «Молдова» – оптимальний вибір для тих, хто збирається на відпочинок та лікування в Трускавці. Інфраструктура санаторію складається зі з’єднаних між собою лікувально-діагностичного, спального корпусів, їдальні, кіноконцертної й танцювальної зали, сучасного СПА-центру з басейнами і саунами європейського рівня, дитячого та спортивих майданчиків, солярію на відкритому повітрі, автостоянки. Комплекс послуг санаторію – одна з кращих пропозицій за ціною та якістю на ринку санаторно-курортного оздоровлення в Трускавці та Україні.