«ЛЬВІВ»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:    
ЛЬВІВ
АДРЕСА:  
ПРОСПЕКТ ЧОРНОВОЛА 7

Готель «Львів» – це перлина, що поєднує нотки вишуканості та зручності за помірну ціну.
КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Вашої уваги готель «Львів» пропонує чотири сучасні конференц зали, які вміщають від 30 до 300 осіб. У просторих конференц-залах Ви зможете провести ділові зустрічі з партнерами, презентації, семінари, тренінги тощо.
Найменший зал вільно вміщає до 30 осіб. Його інтер’єр виконано у стриманих тонах, що створює строгу, ділову атмосферу для праці.
Конференц зал «Львівський» може розмістити до 80 осіб. У цьому залі особлива система освітлення та вишукані меблі класичного стилю, як у Старому Львові.

Зал, що вміщує понад 150 осіб виділяється своєю вишуканістю. Тут надзвичайно гармонійно продуманий інтер’єр у світлих тонах, урочистість якого підкреслюють королівські крісла червоного кольору.
І найбільшим залом, та не менш гармонійним, є зал, що вміщує понад 300 осіб. Це дозволяє проведення заходів будь-якого масштабу та розмаху. Цей зал нагадує вишукані австрійські палаци. Цей зал є надзвичайно комфортним, просторим та світлим.

Кожен зал укомплектований передовою технікою 21 століття, яка долає межі простору та часу.
ХАРЧУВАННЯ:
До Ваших послуг ресторан, в меню якого включені страви традиційної української і європейської кухонь. Ресторан готелю «Львів», що наповнений своєрідним шармом, допоможе відвідувачам відчути «смак» міста.

РОЗТАШУВАННЯ:
Готель розташований у самому центрі Львова, з вікон якого для Вас відкриється чудова панорама старого міста.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Готель «Львів» пропонує номери всіх рівнів. Світлі й елегантні номери готелю оформлені в класичному стилі та облаштовані телевізором, холодильником, письмовим столом і власною ванною кімнатою.