«LH HOTEL & SPA»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:    
ЛЬВІВ
АДРЕСА:  
ПЕТРУШЕВИЧА 1

«LH HOTEL & SPA» – ідеальне місце для проведення заходів на будь-якому рівні та будь-якого масштабу. Лише тут безмежний спектр конференц-послуг для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, презентацій, а також організація бенкетів, фуршетів, гала-вечерь. Головною родзинкою готелю є можливість скористатись послугами найвідомішого фітнес та СПА клубу міста та отримати безліч спортивних та оздоровчих послуг.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Вашої уваги сучасний та стильний конференц зал, який вміщає понад 50 осіб. Зала облаштована спеціальними меблями та технікою для Вашої зручності. Завдяки можливості переставляти столи, саме Ви обираєте місце розсадки гостей та всі учасники матимуть можливість спілкуватися без перешкод.
Інтер’єр зали виконано у блакитно-синіх тонах, що дарує просто небесне задоволення.
До Ваших послуг сучасне обладнання: плазмовий телевізор, переносний екран, переносні стільці та столи, мультимедійний проектор тощо. Також для зручності вільний доступ до мережі Інтернет.

ХАРЧУВАННЯ:
На території готелю «LH HOTEL & SPA» діє вишуканий ресторан італійської кухні. Тут Ви зможете скуштувати дивовижні страви, а власне: справжню пасту, гарячі страви та традиційні італійські десерти.
Також саме шеф-кухарі ресторану займуться організацією бізнес-ланчів та різноманітних фуршетів.

РОЗТАШУВАННЯ:
Ще більш комфортним проживання у готелі робить зручне розташування у тихій частині міста, з вигідним транспортним сполученням, зручним під’їздом, власною парковкою, пішохідною доступністю найкращих ресторанів, нічних клубів, торгово-розважальних центрів. «LH Hotel & SPA» здивує вас своїм сучасним інтер’єром та традиційною гостинністю, якою славиться місто Лева.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Ви можете обрати проживання в одному з 34 комфортабельних та унікальних за своїм дизайном номерів в яких поєднуються скляні та світлові елементи: 9 двокімнатних номерів “Luxe”, 17 номерів “Deluxe” та 8 номерів категорії “Standart”.