«ІРЕНА»
ТИП:           КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:    УКРАЇНА
МІСТО:     ЛЬВІВ
АДРЕСА:   СТОРОЖЕНКА 21
У старовинній частині міста Львова розмістився вишуканий апарт-готель «Ірена». Тут панує неймовірна атмосфера тогочасного 19 століття та комфортність за міжнародними стандартами.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
Обираючи конференц зал у Львові у готелі «Ірена» Ви робите ставку на бездоганний сервіс та обслуговування. В готелі є два зали на 15 та 30 осіб. Дизайн обох залів пишається вишуканим класичним стилем з елементами бароко. Обидва зали сучасні, модифіковані та насищені різноманітною технікою, такою як: звукопідсилювачі, аудіо та відео апаратура, мультимедійні дошки та проектори, планшети, кодо-проектори, проектори для слайдів, фліп-чарт та багато іншого. Технічний персонал підбере та налаштує апаратуру саме для Вашого заходу. Також уважні працівники подбають про напої для гостей під час технічної перерви. Обираючи конференц сервіс у готелі «Ірена» Ви позбавите себе лишніх хвилювань та запевнитесь, що будь-яка нарада, зустріч чи конференція пройде на вищому рівні.

ХАРЧУВАННЯ:
Готель «Ірена» – це і найсмачніша кухня. Тут подбають про Ваших гостей, як про власних найближчих друзів. Найпоживніші сніданки стануть у нагоді тим, хто залишився на ніч. Перерва на каву та міні-закуски піде лише на користь. Також, тут, організують для Вас найпишніший бенкет. «Ірена» – це вишукані страви досвідчених шеф-кухарів, це ідеальне співвідношення «ціна – якість».

РОЗТАШУВАННЯ:
Прекрасне місто Львів – це особлива, своєрідна епоха активності та міської метушні. А затишок та комфорт посеред цього шуму Вам забезпечить готель «Ірена», який розташувався по вул. Стороженка 21. Це всього лише 10 хв. Від залізничного вокзалу – чудовий тандем зручності та красоти старовинного Львова.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
«Ірена» пропонує Вам комфортабельне розміщення у найкращому апарт-готелі Львова. В будинку є 14 двомісних номерів студіо-апартаментів, 4 двомісних і 8 одномісних номерів.. Завдяки різноманітності номерного фонду можливе розміщення груп людей до 50 чоловік. Є прекрасна можливість сім’ї зупинитись в спарених номерах сімейного типу, де діти залишатимуться під наглядом батьків, але в той же час, спатимуть в іншій кімнаті. Більша частина апартаментів складаються з передпокою та кімнати. В передпокої влаштовані кухонні місця, що дає можливість харчуватись самостійно та забезпечити зберігання необхідних продуктів. Кожен номер обладнаний усім необхідним для комфортного проживання та відпочинку. Апартаменти обладнані ще й міні-баром. Не залежно від того, чи Ви прибули на сімейний відпочинок, чи перебуваєте у відрядження – готель «Ірена» створить для Вас найкращі умови та тепло прийме кожного відвідувача.