«ЕКОТЕЛЬ»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:    
ЛЬВІВ
АДРЕСА:  
ВУЛ. А. САХАРОВА 42

            «Екотель» – це коли доступність доповнює комфорт та затишок. Обравши цей економ готель, Ви можете почуватися впевнено, – Ваше перебування у місті Лева не лише сповнене комфорту, домашнього затишку та економне, а й сприяє збереженню довкілля.
КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
           Організація конференцій, нарад, тренінгів чи семінарів разом з «Екотель» не лише пройде на достойному рівні. А й Ви заощадите свій час, гроші та заручитесь допомогою професіоналів.
Просторий конференц зал обладнаний усією необхідною технікою новітнього часу: фліп-чартом, проектором, звуко-підсилювачами та необхідними канцелярськими засобами. Інтер’єр зали виконано у теплих тонах класичного стилю. Зала вільно вміщує до 50 осіб.
Тут керуються принципом: максимальний комфорт за мінімальну ціну.
ХАРЧУВАННЯ:
За попередньою домовленістю можлива організаціє перерв на запашну каву.

РОЗТАШУВАННЯ:
«Економ»-готель розташований неподалік центру Львова, всього за 15 хвилин ходьби від старої частини міста — пл. Ринок та Оперного театру і водночас на перетині магістральних шляхів, що ведуть до залізничного чи автобусного вокзалу або ж львівського летовища.

НОМЕРНИЙ ФОНД:

«Екотель» (Ekotel Hotel Lviv) – економ готель у Львові, що пропонує комфортні номери різної категорії (від багатомісних номерів Економ класу, із вигодами загального користування у коридорі, до 2-3-місних номерів класу «Стандарт» із вигодами у номері).

У економ готелі до Ваших послуг чисті та комфортабельні номери із цікавим дизайном, зручні меблі та атмосферу домашнього затишку.
Комфортне проживання в «Екотель» у поєднанні із дружнім та професійним персоналом буде гарантією Вашої вдалої поїздки до Львова.

Загальний номерний фонд готелю «Екотель»– до 55 ліжкомісць.