«ДЖЕМ»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:    
ЛЬВІВ
АДРЕСА:
ВУЛ. КОПЕРНИКА 18-А

У самому центрі історичної частини міста Львова розташований готель «Джем» із великою, сучасною конференц залою. «Джем» – комплекс, який вміщує у собі всю чарівність Львова, стиль Європи та комфорт міжнародних стандартів.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Ваших послуг конференц зал площею 80 кв. м. і місткістю до 50 осіб. Залежно від того, яку подію Ви організовуєте: семінар, тренінг, презентацію чи партнерську зустріч – розстановка меблів відбувається за Вашим смаком та бажанням.
Сучасний зал – це просторе, світле приміщення оформлене в пастельних тонах із використанням сміливих дизайнерських рішень та дотриманням європейських стандартів.
Усе обладнання нове, тому облегшує проведення Вашої події та з легкістю долає межі простору і часу.

Конференц-обладнання:

  • Проектор – Acer X113PH DLP Projector, 3000 ANSI, 13000:1, HDMI,
  • VGA, DLP 3D Ready
  • Екран – 1,7 х 2,7 м
  • Стільці – ISO С-11 з портативним столиком
  • Wi-Fi

ХАРЧУВАННЯ:     
Під час довгих ділових зустрічей пробуджується апетит. Тут Вам запропонують смачні ланчі до невеличкої паузи для перекусу. Діє спеціальне меню для конференц-засідань. Запашна кава, свіжовижатий сік та легкі закуски відмінно втамують голод та примусять мозок працювати на повну.

РОЗТАШУВАННЯ:
Не розчарує і місце розташування. Частинка історичного Львова завжди оточує Вас і не залишить байдужими.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Для тих, хто перебуває у відрядженні «Джем» пропонує номерний фонд. У комфортабельних номерах категорій «Напівлюкс», «Стандарт» і «Економ» можна відпочити та зібратися з думками після важкого дня. Всі номери обладнані кондиціонерами, у всьому готелі наявний безкоштовний Wi-Fi.