«ДіАнна»

 

ТИП:         Конференц-зал

КРАЇНА: УКРАЇНА

МІСТО:    СХІДНИЦЯ

АДРЕС:     ВУЛ. С. БАНДЕРИ 12

 

       

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:

Новий конференц-зал лікувально-оздоровчого комплексу забезпечить проведення конференцій, тренінгів або семінарів на високому рівні. До Ваших послуг конференц-зал на 60 місць та найновіші засоби проекційного та демонстраційного обладнання. Є можливість модифікацій розміщення.
Команда ресторанного сервісу подбає про напої для кави-брейку, запропонує найсмачніші бізнес-ланчі або святкові вечері в ресторані «Білий лев». Додатково можна замовити мінеральну воду, оренду усіх видів устаткування, екскурсійну програму, трансфер, організація коктейлів та прийомів.

Обладнання конференц-залу

  • Екран
  • Мультимедійний проектор
  • Мікрофони з підсилювачем
  • DVD програвач
  • Фліп-чарт
  • Трибуна

 

ХАРЧУВАННЯ:

Ресторани лікувально-оздоровчого комплексу «ДіАнна» потішать Вас різноманітністю вибору та меню.
Гордістю лікувально-оздоровчого комплексу є індустрія харчування, і на сьогоднішній день у нас дійсно чудовий за асортиментом шведський стіл.
Основний ресторан лікувально-оздоровчого комплексу розрахований на 100 місць та працює за принципом «шведський стіл».
Класичні страви меню європейської та української кухонь, дієтичні страви, свіжі салати і фрукти, неймовірно смачні ранкові десерти, гарячі страви, молочні продукти, а також оригінальне виконання відомих традиційних страв від шеф-кухаря, які подаються гостям з любов’ю.
Ресторан шведської лінії може вмістити до 100 осіб.

РОЗТАШУВАННЯ:
Відпочинковий комплекс «ДіАнна» пишається чудовим місцем розташування: у підніжжі Карпатських гір та поміж чистих соснових та хвойних лісів. Тут можна не лише плідно попрацювати, а й відпочити душею та тілом.

 

НОМЕРНИЙ ФОНД:

«ДіАнна» – це сучасний лікувальний комплекс готельного типу, який надає великий вибір медичних та інших послуг. ЛОК «ДіАнна» складається з кількох корпусів, де розмістилися прекрасні одно-і двокімнатні номери різних категорій. Всі номери оснащені відповідно до передових європейських стандартів.