«ДРЕВНІЙ ГРАД»
ТИП:          КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:   УКРАЇНА
МІСТО:     ЛЬВІВ (ПУСТОМИТІВСЬКИЙ РАЙОН)
АДРЕСА:   7й км від траси Львів-Київ

«Древній Град» – це гарант безперечної якості, це розкішне райське місце з найвищим рівнем комфорту та вишуканості. Тут будь-який захід перетвориться на величне свято, яке зачарує кожного.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
До Ваших послуг найкращий конференц-сервіс міста Львова. Пропонуємо вам конференц- зали на 200, 150 та 50 осіб, а також VIP-зал на 18 осіб, преміум-зал на 10 осіб. Кожен зал – це окрема кімната із власним технічним забезпеченням, індивідуальними меблями та неперевершеним інтер’єром. Усі конференц зали об’єднує королівська вишуканість та європейська комфортність, яка присутня усюди.
Технічне забезпечення конференц залів у комплексі «Древній Град»:

  • Екран розміром 4х3 м2
  • Проектор
  • Звукова система
  • Стаціонарні мікрофони
  • Дистанційні мікрофони

Найбільшим конференц залом є «Модерн зал». Він вміщає понад 200 персон та ідеально підходить для мега-вечірок формального та неформального рівнів. Конференц зал з окремим входом включає холл з гардеробною, зал на 200 осіб, дві переговорні кімнати на 18 та 10 осіб, санвузли (включно для інвалідів) а також літню терасу. В самому залі також можна організувати реєстрацію учасників каво-перерву чи фуршет.
«Еко зал» менший за розмірами, вміщує до 150 осіб і є тим самим відображенням поєднання органічної природи з технічними можливостями сучасного світу. Надзвичайно захоплюючим є і сам інтер’єр: повністю виконаний із різних порід дерева, що підкреслює самобутність усього комплексу. «Еко зал» – це місце для надважливих переговорів та для прийняття серйозних рішень.
Найменшим конференц залом є «Етно зал», що вміщує до 50 осіб. Ідеально підходить для семінарів, тренінгів, презентацій. Є можливість користування екраном, проектором, фліпчартом, системою синхронного перекладу (при попередньому замовленні).

Для того, щоб урізноманітнити Ваш захід, додати барв у буденність є можливість організувати різноманітні розваги, як для групи людей, так і для однієї людини. Пропонується розважальна частина: тематичні квести, пейнтбол, екскурії, пікніки, стрільбу з лука арбалета і т.п.

ХАРЧУВАННЯ:
Як тільки Ви захочете влаштувати кава-брейк, радо запропонують Вам та Вашим гостям (партнерам) найсмачнішу каву та фуршетний стіл, обід або вечерю. Все, чого Ви забажаєте, щоб далі продуктивно продовжувати роботу.
Парк-готель «Древній Град» люб’язно запрошує, також, у свої ресторани. Це найкраще місце для проведення весілля, ділового бенкету чи будь-якого іншого заходу у Львові. Відвідувачі ресторану зможуть розвіяти втому біля каміну та спробувати неповторні страви з забутих рецептів давньоукраїнської кухні з елементами європейської.

РОЗТАШУВАННЯ:
«Древній Град» розташований за 15 км. від центру міста Львова. Оточивши себе могутніми дубами, красою недоторканої природи розмістився для того, щоб дивувати та дарувати надзвичайний комфорт.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Готель «Древній Град» пропонує комфортабельні номери різних класів: «Напівлюкс», «Покращений», «Стандарт» . Кожен номер обставлений дерев’яними меблями. У кожному з них є балкон, телевізор із супутниковими каналами та письмовий стіл. Усі номери облаштовані так, щоб подарувати Вам надзвичайний комфорт та безпеку посеред Галицького лісу. Тут усе спрямоване на безкінечний релакс та на отримання невгамовної насолоди, яка житиме у Вашому серці завжди.