«ДНІПРО-БЕСКИД»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:   
ТРУСКАВЕЦЬ
АДРЕСА: 
ВУЛ. ДРОГОБИЦЬКА 33

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:
«Дніпро-Бескид» облаштував комфортабельні конференц-зали для проведення конференцій, тренінгів, бізнес-зустрічей та, навіть, спільного перегляду фільму.
Конференц-зал в корпусі «Бескид» розрахований на одночасне розміщення 80 осіб. Для проведення зустрічі більш масштабного напряму пропонуємо кіно-концертний зал, який вільно вміщає до 400 осіб. Даний зал облаштований великою сценою, також це місце ідеально підійде для театральних прем’єр та дебютів. Технічне забезпечення конференц залів у комплексі «Дніпро-Бескид»:

Екран розміром 4х3 м2

Проектор

Звукова система

Стаціонарні мікрофони

Дистанційні мікрофони

Фліпчарт

Організовуючи бізнес-зустріч, Ви можете не хвилюватися і про розваги для своїх партнерів чи гостей. Різноманітні види парних та саун, активні та розвиваючі ігри, масаж прекрасно пробудять тіло та надихнуть до нових звершень.

ХАРЧУВАННЯ:
Всі відпочиваючі в санаторії «Дніпро-Бескид» харчуються в ресторані-їдальні по типу «стандарт» або «покращене» («шведський стіл»), в будівлі санаторію знаходяться два бари, ресторан, бар-магазин.

РОЗТАШУВАННЯ:
Санаторій «Дніпро-Бескид» знаходиться при в’їзді в Трускавець на великій території, близько 20 хвилин ходьби пішки до центрального бювету мінеральних вод. Гості комплексу можуть також скористатись власним бюветом мінеральних вод.


НОМЕРНИЙ ФОНД:
Санаторій «Дніпро-Бескид» пропонує своїм гостям комфортні номери обладнані усім необхідним для відпочинку та лікування у Трускавці.