«АРГО»

ТИП:         КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ
КРАЇНА:  УКРАЇНА
МІСТО:    
ЛЬВІВ
АДРЕСА:  
ВУЛ. Т. ШЕВЧЕНКА 186

Готель «АРГО» – це справжній домашній затишок та європейський рівень комфорту за помірну ціну.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВ
ІС:
До Вашої уваги три сучасні конференц зали оснащені усім, що може знадобитися для проведення семінарів, конференцій, тренінгів, прес-конференцій, лекцій та інших заходів різного рівня.
Для проведення заходу з великою кількістю учасників пропонуємо найбільший зал, який вільно вміщає понад 150 осіб.
Невеликий, але не менш комфортний, цікавий та неординарний є зал середньої місткості, що розміщує понад 30 осіб. Проходить для нарад аукціонерів та для проведення зустрічей із іноземними інвесторами.
Для більш теплих нарад та розмов пропонуємо Вам міні-зал на 15 осіб. Це ідеальне місце для переговорів та вирішення важливих питань.
Кожен зал володіє високим рівнем комфортності та зручності. Спеціальне технічне забезпечення та меблеве обладнання лише полегшать Вашу працю.

Обладнання:
-Мультимедійний проектор;
-Великий екран для відображення мультимедійної інформації;
-Акустична система;
-Wi – Fi
-Акустична система;


ХАРЧУВАННЯ:

У вишуканому ресторані готелю «Арго» знайдеться щось особливе навіть для найвибагливіших гурманів. У меню представлені страви української та європейської кухні. Є можливість організувати бенкет, фуршет чи бізнес-зустріч прямо у приміщенні ресторану.

РОЗТАШУВАННЯ:

«Арго» пишається своїм вдалим та комфортним місцем розташування. Готель у Львові, розташований у 15 хв їзди з центральної частини міста. Поруч розміщено все багатство та розкіш величного міста Львів.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Для гостей готель пропонує 10 різноманітних номерів класу «економ», «стандарт», «стандарт+», «напів люкс сімейного типу» та «люкс» зі всіма зручностями. Готель може прийняти групи туристів до 20-24 особи. Затишні кімнати поєднали у собі зручність та сучасну комфортабельність. Хороший сон в готелі забезпечується ортопедичними матрацами та подушками.
Всі номери обладнані:

  • Телефонами
  • Кондиціонерами
  • Wi-Fi доступом до інтернету
  • Душовими кабінами
  • Телевізорами
  • Супутниковим телебаченням
  • Холодильниками
  • Цілодобова холодна та гаряча вода