Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"

Зареєструвавшись, я згоден(на) з умовами та політикою конфіденційності

Вже зареєстровані?

Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"Всі Санаторії Трускавця | Готелі Трускавця | Турагенція "365-tour.com.ua"

Немає акаунту?

СПА-готель “РЕСПЕКТ” Східниця

-->
Готелі Східниці
3 зірки
Україна
Східниця
ukraine
1 ночей

СПА-ГОТЕЛЬ «РЕСПЕКТ»

ІНФОРМАЦІЯ:
СПА-готель «Респект» – це сучасний оздоровчий комплекс з багатою інфраструктурою та відмінним сервісом. Любителям релаксу сподобається особливий SPA-центр готелю. Різноманітні СПА-процедури знімуть стрес, підвищать життєвий тонус і наповнять вас цілющою енергією. До ваших послуг римська та фінська сауни, та багато іншого.
Готельний комплекс «Респект» стане чудовим місцем відпочинку в Карпатах як для туристів, так і для ділових людей. У готелі є просторий конференц-зал, який оснащений сучасним обладнанням для проведення семінарів, тренінгів, конференцій та інших зустрічей. Будь-який Ваш захід у готелі «Респект» пройде на гідному рівні. Також у готелі є фітобар та ресторан, де частують стравами європейської кухні. Головною перевагою СПА-готелю є власний бювет лікувально-мінеральних вод. Унікальний склад мікроелементів цих вод ефективно лікує хвороби серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту і нирок.

РОЗТАШУВАННЯ:
Готель «Респект» розташований в тихій зеленій зоні курорту Східниця. Найближчі заклади – пансіонат «Верховина», вілла «Кременник» і вілла «Мозоли»
Власний бювет – № 2С – содова, № 3, № 18 – Нафтуся, № 13 – з вмістом заліза.
Найближчі джерела мінвод:
№ 5 і 6 – 300 м,
№ 2 С – 900 м.

ХАРЧУВАННЯ:
У СПА-готелі можна замовити дієтичне меню, у склад якого входять лікувально-мінеральні води. Харчування у готелі здивує найвибагливіших гостей. Вишукані страви української та європейської кухні з карпатськими нотками візьмуть в полон Ваше серце, та точно не залишать Вас байдужими. У ресторані готелю можна відсвяткувати будь-яку урочисту подію. Уважний персонал створює атмосферу свята. Окрасою ресторану є літня тераса із зручними кріслами, поруч з невеличким ставком.
Також можна замовити спеціальне дитяче харчування.

ІНФРАСТРУКТУРА:
басейн
римська сауна
фінська сауна
бювет (2С – содова, 3, 18 – «Нафтуся», 13 – з вмістом заліза)
ресторан
фітобар
конференц-зал
дитяча кімната
інтернет-послуги
кінотеатр
бібліотека
настільний теніс
тренажерний зал

ЛІКУВАННЯ:

Лікування захворювань органів травлення, дихальних шляхів, нервової системи.
В СПА-готелі «Респект» Вам нададуть індивідуальну програму лікування, а також запропонують спеціальні пакети послуг, що включають лікування захворювань травних органів, дихальних шляхів, нервової системи. Такий індивідуальний підхід сприяє ефективності лікування і швидкому одужанню. Бездоганний сервіс, увага і турбота – все це Ви зможете отримати в СПА-готелі «Респект».

Маніпуляційний кабінет
Для Вашої зручності в спа-центрі надаються медичні послуги в маніпуляційному кабінеті, де в будь-який зручний час будуть проведені всі призначені процедури.
Спелеотерапія, інгаляційна терапія, водолікування
• гідролазерне зрошування ясен, гідроколонотерапія
• підводний душ – масаж і перлова ванна
• підводний душ – масаж і гідромасаж
• підводний душ – масаж кобінірованний
• перлова ванна і аромотерапія
• озокеритотерапия.
Показання: гострі і підгострі захворювання периферичної нервової системи (радикуліт, неврит, травми спинного мозку), гострі травматичні ушкодження кістково-м’язової системи, гіпертонічна хвороба I – II стадії, хвороба Рейно, облітеруючий атеросклероз судин кінцівок, захворювання дихальної системи (бронхіальна астма), запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, ревматоїдний артрит, деформуючий остеохондроз та ін.
Гідролазерне зрошування ясен
Гідролазерне зрошення ясен – це вимивання липо- і полисахаридной плівки, яка є живильним середовищем для мікроорганізмів, що викликають захворювання ясен, з коренів зубів.
Лікувальні ефекти : протизапальний, бактерицидний, гіпокоагуліруючий.
Гідролазерне зрошування ясен використовується при лікуванні пародонтозу, пульпіту, гінгівіту, периостита, стоматиту. Тривалість процедури – 15 хв.
Інгаляційна терапія
Інгаляційна терапія – це метод лікувального впливу на дихальні шляхи і легені аерозолів лікарських речовин.
Лікувальні ефекти: муколитический, мукокінетіческое, вазоактивний, бронходренуючий.
Інгаляційна терапія застосовується для лікування станів після перенесення пневмонії, трахеобронхітів, хронічних обструктивних бронхітів, бронхіальної астми, гострих респіраторних вірусних захворювань. Тривалість процедури 10 хв.
Спелеотерапія (галотерапія)
Галотерапія – це лікувальне використання контрольованої аерозольного середовища сухого високодисперсного хлориду натрію з заданими параметрами концентрації. Дрібнодисперсний аерозоль хлориду натрію при вдиханні проникає в дихальні шляхи до рівня дрібних бронхів. Це сприяє посиленню виведення бронхіальної слизу, поліпшенню очисної функції бронхів і бронхіол, зменшенню набряку слизових оболонок, відновленню носового дихання і прохідності бронхіол, поліпшенню капілярного кровообігу в дихальних шляхах і шкірі, усуненню спазму бронхіол, зниженню алергічних реакцій на зовнішні і внутрішні алергени, надає гипосенсибилизирующее дію, сприяє пригніченню вялопротекающіх інфекційних процесів за рахунок бактеріостатичної дії атмосфери соляної камери, релаксації центральної нервової системи, поліпшенню сну і загального самопочуття.
Лікувальні ефекти : протизапальний, бронходренуючий, десенсибілізуючий, седативний, антибактеріальний.
Спелеотерапія застосовується при лікуванні:
• органів дихання (підгострий бранхам, хронічний необструктивний бронхіт з астматичним компонентом,
• хронічний обструктивний бронхіт без ознак легеневого серця, бронхіальна астма,
• трахеобронхит, пневмонія у фазі реконвалесценції),
• захворювань ЛОР-органів, шкірних захворювань (екзема, нейродерміт, алергічний дерматит).
Після сеансу спелеотерапії рекомендується прийняти фіточай. Тривалість процедури – 30 хв.
Підводний душ-массаж комбінований
Підводний душ-масаж комбінований – це лікувальний метод, який об’єднує вплив на пацієнта трьох процедур: підводного душу-масажу, перловою ванни і гідромасажу.
Підводний душ-массаж – це механічний вплив на пацієнта струменя води під тиском 1,5 – 3 атмосфери. Перлова ванна – це ванна з вируючими у воді бульбашками повітря. Тривалість процедури – 10 хв.
Гідромассаж – це лікувальний масаж струменями води і вихорами, який проводиться під водою (15 хв). В основі дії підводного душу-масажу лежить температурний і механічний ефект. Залежно від використовуваних прийомів, вплив на шкіру, підшкірні тканини і м’язи може бути як розслаблюючим, так і тонізуючим.
Підводний душ-масаж покращує: кровопостачання шкіри і геодинаміку в цілому, лимфообращение, обмін речовин, трофічну функцію; сприяє швидкому зняттю набряків тканин, прискорює відновлення рухової функції. У теплій воді відбувається розслаблення м’язів, зниження рефлекторної збудливості. Після процедури відчувається легкість, бадьорість, поліпшення загального самопочуття.
Лікувальні ефекти: тонізуючий, вазоактивний, трофічний, метаболічний, альгетіческій.
Підводний душ-массаж застосовується при
• наслідках захворювань і травм опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, вегетосудинної дистонії
• для зняття стресу, при порушеннях сну, неврастенії, неврозах, гіпотонічній хворобі, ожирінні першого ступеня
• Тривалість процедури – 20-30 хв.
Перлова ванна з кольоротерапією – це з’єднання лікувальних традицій. В воду вводиться велика кількість повітряних бульбашок, які здійснюють масаж шкіри. Кольоротерапія використовує вплив монохромного кольору на основні життєві параметри організму – тиск, пульс, дихання.
Лікувальні ефекти: тонізуючий, протизапальний, імуномоделюючий, метаболічний.
Перлова ванна застосовується при Лєчна функціональних розладів нервової системи, клімактеричному синдромі, загальному стомленні, першої стадії гіпертонічної хвороби, хронічних захворюваннях внутрішніх органів. Тривалість процедури – 15 хв.
Озокеритотерапія
Озокеритотерапія – метод теплолікування з використанням медичного озокериту. Озокерит являє собою суміш твердих вуглеводів парафінового ряду, містить парафін, церезин, мінеральні масла, асфальтени, смоли, гази. Серед всіх використовуваних в медичній практиці теплоносіїв, озокериту властива найбільш висока теплоудержуючою здатність і мінімальна теплопровідність. На відміну від парафіну, до складу озокериту входять біологічно активні речовини і термотолерантна озокеритова паличка, що володіє антибіотичними властивостями. Єдине родовище озокериту знаходиться в 12 км від курорту Східниця, Борислав.
Лікувальні ефекти : протизапальний, репаративно-регенеруючий, катаболический, десенсибілізуючий, судинорозширювальний, спазмолітичний.
Озокеритотерапія застосовується при лікуванні підгострих і хронічних загальних захворюваннях периферичної нервової системи, наслідків захворювання та травм опорно-рухового апарату, зв’язок, м’язів, трофічних виразок, опіків і вялозажівающіе ран, хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, хронічних запальних захворюваннях жіночої та чоловічої статевої сфери. Тривалість процедури – 25 хв.
Гідроколонотерапія
Гідроколонотерапія – зрошення стінок товстого кишечника рідиною. Ця методика не тільки сприяє лікуванню захворювань кишечника і очищенню організму, але також профілактиці старіння організму. Процедура глибокого очищення товстого кишечника здійснюється за допомогою сучасного апарату COLON-HYDROMAT з використанням води, що пройшла потрійну очистку, і введенням в кінці процедури, згідно з показаннями, відварів лікувальних трав.
Лікувальні ефекти: дефекаційний, детоксикаційний, метаболічний, коломоторний, імуномоделюючий.
Гідроколонотерапія застосовується при лікуванні закрепів, синдромів подразненої товстої кишки, кишкових токсикозів, дискінезій товстої кишки, гепатитів, зайвої ваги, явищ аутоинтоксикации (головні болі, невмотивована слабкість, зниження працездатності, неприємний запах від тіла), ознак порушення функцій імунної системи (часті респіраторні захворювання , дерматити невизначеною етіології).
Проводиться підготовка до діагностичного обстеження товстого кишечника (ендоскопічна колоноскопія, рентгеноконтрасние дослідження), до оперативного втручання. Гідроколонотерапія проводиться тільки після консультації та обстеження у проктолога. Тривалість процедури – 30 хв.
При проведенні процедури використовуються виключно одноразові набори.
Інгаляційна терапія
Показання: стани після перенесеної пневмонії, трахеобронхіт, хронічний обструктивний бронхіт в фазі стійкої ремісії, емфізема легенів, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба при легенево-серцевій недостатності не вище 2-й стадії, професійні захворювання легень, супутні захворювання ЛОР-органів, ГРВІ.
Противопоказання: бронхіальна астма з часто повторюваними і важкими нападами, індивідуальна непереносимість медичного препарату, легенева кровотеча і кровохаркання, атрофічний риніт, вестибулярні розлади, ІХС, стенокардія напруги 2-го ФК, захворювання внутрішнього вуха.
Водолікування
Гідролазерне зрошування ясен.
Показания: всі форми і стадії стоматологічних захворювань; широко застосовується на різних етапах комплексної терапії, реабілітації з метою впливу на окремі складові патологічного процесу, для симптоматичного лікування ряду стоматологічних захворювань: парадонтоз, періодонтити, пульпіти, гінгівіти, періостіти, стоматити.
Противопоказання: захворювання серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, аневризма аорти), туберкульозна інтоксикація, цукровий діабет в стадії декомпенсації, захворювання крові, гострі інфекційні захворювання.
Фітотерапія
В велнес-спа-центрі працює лікар-фітотерапевт, який підбере трав’яний збір особисто для Вас. Трави збираються на екологічно чистій території Карпатських гір.

НОМЕРНИЙ ФОНД:
Номер «Апартаменти»
Зал з каміном, кухня, 2 спальні, панорамний балкон, ванна кімната, джакузі, міні бар, сейф, супутникове ТБ, інтернет, 2 телевізори, 3 кондиціонери, 4 телефони холодильник, набір посуду.
Номер «Люкс»
Номер з усіма зручностями: 2 кімнати, 2 балкони, ванна кімната, міні бар, сейф, 2 телевізори, 2 кондиціонери, 2 телефони, холодильник, набір посуду.
Номер «Панорамний Люкс»
Номер з усіма зручностями: 2 кімнати, панорамний балкон, 2 санвузли, міні бар, сейф, 2 телевізори, 2 кондиціонери, 2 телефони, холодильник, набір посуду.
Номер «Стандарт»
Номер з усіма зручностями: ванна кімната, міні бар, сейф, телевізор, кондиціонер, 2 телефони, холодильник.
Номер «Стандарт Покращений»
Номер площею 28м2 зі всіма зручностями: ванна кімната, балкон, міні бар сейф, телевізор, кондиціонер, 2 телефони, холодильник.

Правила СПА-готель “РЕСПЕКТ” Східниця

ЗручностіСПА-готель “РЕСПЕКТ” Східниця

 • Wi-Fi
 • БАСЕЙН
 • КАБЕЛЬНЕ ТВ
 • КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС
 • МІНІ-бАР
 • ПАРКІНГ
 • РОЗВАГИ
 • СЛУЖБА БЕЗПЕКИ
 • СТОЯНКА

4 коментарі

 • avatar
  REPLY Илонка19/06/2017

  Я дуже рада, що на території нашої країни ще можуть запропонувати дуже гарний сервіс. Тим більше, що всі умови для цього є: і природа, і чиста вода, і звичайно гарні люди. Дякую всім працівникам за прекрасний відпочинок.

 • avatar
  REPLY Софа22/06/2017

  Сама я живу на территории России и изредка приезжаю в Украину к подруге. В этот раз она меня уговорила, но отдых в оздоровительном комплексе. Честно, я думала, что ко мне как к русской будут предвзято относится. Но никто на это обстоятельство не обратил внимание.

 • avatar
  REPLY Игорь15/07/2017

  Уже дано мечтал побывать в подобном оздоровительном комплексе. Решил вытащить свою жену сюда этим летом. И знаете что? Нам понравилось даже больше чем где-либо. Чему я очень рад.

 • avatar
  REPLY An55607/08/2017

  Для меня во время отдыха в подобных метах очень важно облуживание. Побывав во многих отелях и оздоровительных комплексах я могу с уверенностью казать, что здесь все на достаточном уровне, но могло бы быть конечно и лучше

Leave a Comment

Your email address will not be published. All fields are required.

СПА-готель “РЕСПЕКТ” Східниця Східниця, Україна
Ваша загальна оцінка
Номер броні
Пін-код
Заголовок Вашого відгуку
Ваш відгук
Тип поїздки?
 • Бізнес
 • Парою
 • Сімейна
 • З друзями
 • Індивідуальна