«RESPEСT»

Тип:      Конференц-зал

Країна: Україна

Місто:   Івано-Франківська обл., Яремчанський р-н, село Микуличин

Адреса: вулиця Рівня

Модерний міні-готель «Респект» розташований неподалік мальовничого міста Яремче,у селі Микуличин. Знаходиться за  4 кілометри  до центру міста Яремче  в лісовій місцевості. Готель побудований у 2014 році.

КОНФЕРЕНЦ-СЕРВІС:

До вашої уваги пропонуємо сучасний конференц-зал у мальовничій місцевості Карпат. Ви можете проводити у нас тренінги,збори,міні-презентації та конференції,адже зал вміщує до 15 осіб. У конференц-залі представлені сучасні технології та технічне обладнання:проектор,екран,ноутбук,мікрофон,якими Ви можете скористатись. Вартість оренди залу – договірна.

ХАРЧУВАННЯ:

Для зручності наших гостей є кафе-бар на 30 осіб, де можна скуштувати різноманітні автентичні та сучасні страви української та особливо гуцульської кухні. Впевнені,що смак наших страв не залишить Вас байдужим. Також в нас є два мангали,де талановиті кухарі можуть приготувати смачні м’ясні страви та шашлик за побажаннями гостей. Ви можете скористатись послугою для комплексного харчування чи особливого замовлення страв.

РОЗТАШУВАННЯ:

В нас досить зручне розташування готелю. А саме:

– 400 метрів від автотраси Мукачево-Рахів-Львів.

– до Говерли – 37 км.

– гірськолижного курорту «Буковель» – 25 км

– с. Яблуниця – 30 км.

– смт. Ворохта – 22 км.

– м.Івано-Франківськ – 65 км.

Отож, Ви можете дістатись до нас будь-яким зручним для Вас способом: як автобусом,так і власною автівкою. На під’їзді до готелю – грунтова дорога. Адміністрація готелю може викликати для Вас таксі чи надати автівку в оренду.

НОМЕРНИЙ ФОНД:

Наш міні-готель «Респект» пропонує для проживання гостям  триповерховий будинок на 7 номерів. В нас ви можете зустріти наступні категорії Категорії номерів: 1- «Люкс», 6 -«Стандарт покращений». В номерах наявні телевізори,окремі санвузли,фени,косметичні набори.Можливі знижки за поередньою домовленістю. Прибирають номери щодня. Кільквість спальних місць 14-21. Навіть можливе додаткове місце. Безперебійне електроживлення та автономне опалення. В нас Вам буде комфортно.